Hakkımda

EĞİTİM VE İŞ SERÜVENİM

26.10.1993 Tokat doğumluyum ilk okula Tokat'ın bir ilçesi olan Pazar'da başladım. İlerleyen dönemlerde Antalya'ya taşındığımız için de okula Antalya'da devam ettim. Lise 4'e kadar Antalya Atatürk Anadolu Teknik Lisesinde okudum son yılımı Tokat Teknik Lisesinde okuyarak oradan mezun oldum. Mezun olduğum yaz Antalya'ya dönerek Itıray Kozmetik'in internet sitesini yönettim ve bu benim kendi alanımdaki ilk iş deneyimim oldu. Bir yıl üniversiteye hazırlandıktan sonra Ege Üniversitesinde eğitimime devam ettim.

Ege Üniversitesinde Bilgisayar Kulübünde yönetim kurulu üyesi oldum ve mesleki çalışmalarıma devam ettim ayrıca TEGV de bir dönem gönüllü olarak ilk defa bir sivil toplum kuruluşunda yer aldım benim için çok özel bir deneyimdi, 2. sınıf öğrencilerine Oyunlarla Spor etkinliğinde ağabeylik yaptım. Bu sırada öğrenciler için gezi ve eğlence organizasyonları düzenledim. 8.Ulusal BÖTE Öğrenci Kurultayını Düzenledik ve ben burada YK Başkan Yardımcısı olarak görev aldım. Eğitim Fakültesi ve Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda yarı zamanlı olarak bilgisayar laboratuvarlarında görev aldım. Bir yıl da Photoshop kursu verdikten sonra EGE Çocuk Üniversitesi için grafikerlik yaptım. Ekstra olarak görsel çalışmaları hazırladım.

Okul biter bitmez İzmir Çankaya'da Yapay Zeka Bilgisayar'da çalışmaya başladım ilgi alanımda olmayan bir işe başladığım için sadece 4.5 ay çalıştım ve mesleğime serbest çalışarak İzmir'de devam ettim. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra Antalya'da Sahil Yapı Denetim firmasında Sosyal Medya ve Reklam sorumlusu olarak çalışmaya başladım ve hala burada çalışmaya devam ediyorum.

Program Bilgilerim

After Effects 40%

Photoshop 60%

Illustrator 50%

PHP 20%

SEO 55%